Martínez tyłu ma operację

Na szpitalnym Bayern Monachium jest systematycznie liczba graczy rozpoczynających spisu, a poza tym to nie jest nawet początek drugiej Betclic połowy sezonu. Bawarski klub niedawno kontuzjowany środkowy obrońca Jérôme Boateng, do którego zostanie dodany Javi Martínez …

Hiszpański obronna wszechstronny kontuzji kolana i według pierwszych doniesień ominęło trzy tygodnie jego nieobecność, ale nadal będzie około siedmiu dni dłużej. Stało się jasne, dziś po Były zawodnik Athletic przeszła operację.

„Javi Martínez za sukces operacji kolana, defensywny Betclic piłkarz, ale zabraknie czterech tygodni. Get well!” Bayern powiedział dziś na swoim koncie ćwierkały.

Martinez kolana Podczas zadań w Monachium, nie boli za pierwszym razem. Gorzej szkoda się z nim na początku ubiegłego sezonu, rozdarty więzadła, opuściła go praktycznie cała Bundesliga roku.

Czterokrotny tygodni cisza oznacza, że ​​Martinez przychodzi pierwsze osiem finałów Ligi Mistrzów z Juventusem. To na pewno nie zagra ani Boateng, którego uraz Betclic pachwiny będzie wyeliminowany z gry nawet na trzy miesiące. Bayern prowadzą do tych strat wczoraj zareagował i przyniósł ze Spartakiem Moskwa wypożyczenia z opcją Serdar Tasciho.